Máte účet? Přihlásit se

Tiskové zprávy

 

Povinné ručení už dávno nenabízí jenom základní ochranu

Víte, z jakého důvodu dnes pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, tedy konkrétně povinné ručení auta nařizuje zákon? Je to z toho důvodu, aby byly v plném rozsahu kryty škody, které ostatním účastníkům dopravní nehody můžeme způsobit. Takto bychom mohli popsat i základní charakteristiku této pojistky. Není to však jediná ochrana, která se nabízí.

Nejste spokojeni s povinným ručením? Uzavřete si jiné

Uzavřeli jste si v minulosti povinné ručení, ale situace dospěla do takového stavu, že s ním nejste spokojeni? Není třeba zoufat, jelikož v tomto ohledu určitě nemusíte využívat takové povinné ručení auta, které máte. Pokud totiž budeme konkrétní, tak pojistky lze měnit doslova libovolně. Tedy s ohledem na podmínky vaší stávající pojišťovny.

I špatné povinné ručení můžete změnit!

Jednali jste neuváženě, a když jste si sjednávali povinné ručení auta, kývli jste na první nabídku? Není třeba zoufat, jelikož i když máte pojistku, která vám příliš nevyhovuje, není nutné si ji ponechávat. I když máte špatnou ochranu, můžete si ji změnit. Pomůže vám k tomu třeba kalkulačka povinného ručení, kterou dnes najdete na webu Porovnej24.cz.